Pozrite si čo o mne hovoria

Zdenka
Zdenka

Zdeňka Růžičková

 

Nezlomná Růža - Domácí lékárnička a péče o tělo bez chemie.

“Přihlásila jsem se do kurzu Canva Předškolák (pôvodný názov kurzu) s Jankou. To, co jsem se naučila, naprosto předčilo moje očekávání. Janka nám v Canvě ukázala tolik zajímavých možností. Před tím jsem uměla cca 10 % toho, co po kurzu. A navíc mi vyhovovala její nezměrná trpělivost. Každému zájemci mohu kurz pod vedením Janky Kopečné jen doporučit. Opravdu to stálo za to. Sama budu pokračovat. A moc děkuji.” 

Daniela Štupáková

 

TOP manažér EURONA.

Eko,čisto,voňavo 

“Ja som sa do kurzu prihlásila aj napriek tomu, že som s Canvou už nejaký čas pracovala. Samozrejme som vedela, že je v Canve ešte veľa vecí, ktoré neovládam. No a práve som mala snahu naučiť sa ich. Vedela som, že naša školiteľka je šikovná, obetavá, trpezlivá a tušila som, že v jej kurze to bude to pravé, čo očakávam. Skutočne to bolo tak, Janka nám venovala veľa času, z nás sa stala dobrá partia, navzájom sme si pomáhali a podporovali sa pri učení práce v Canve. Dnes viem toho oveľa viac, využívam to v mojej práci a som spokojná, že som išla do kurzu Predškoláka a teším sa na ten ďalší vyšší kurz. Keďže pracujem v MLM, učím moje dievčatá, aby aj oni vedeli robiť ich obrázky a videá pútavejšie a krajšie. Rozhodne im budem kurz Janky Kopečnej odporúčať, ale aj ostatným.”

Daniela
Daniela
Veronika
Veronika

Veronika Hronková

 

mentor pro budování vašeho byznysu a značky na sítích, automatizace a recyklace obsahu

Janku znám už dlouho a sleduji její čarování s Canvou. Je nápaditá, tvořivá a má mnoho trpělivosti při workshopech. Canvu s Jankou pochopí a zamiluje si každý.

Vřele doporučuji.

Darina Turanova

 

D.T.učiteľka na OA Senica,venuje sa MLM-parfumy,telová kozmetika,doplnky výživy,Cantilena SE

(povolanie: dôchodkyňa)

“Milá Janka, veľmi som ti vďačná za jasné vysvetlenie podstaty Canvy. Konečne som získala presnú predstavu o možnostiach jej využitia. Cením  si tvoj priateľský prístup ba pochopenie aj pre vekové starších " študentov" (ako je to v mojom prípade) a veľkú trpezlivosť pri vysvetľovaní.Je vidieť, že si odborníčka vo svojej oblasti a baví ťa odovzdávať svoje praktické návody ďalej. Všetky konkrétne prípady, ktoré sme doteraz prebrali v tvojom kurze, sú veľmi zrozumiteľné a už sa mi podarilo podľa nich vytvoriť niekoľko obrázkov s textami ako pohľadnicu, neplatenu reklamu na  produkt a vizitku (tú som teda aj omylom zmazala, ale urobím ju znovu).”

Darina
Darinka
Hrbková
Štepánka

Štepánka Hrbková

 

Máma

👩🏻Lektorka pohybu pro ženy

🧜‍♀️Průvodkyně pánevním dnem

Janku znám už dlouho a sleduji její čarování s Canvou. Je nápaditá, tvořivá a má mnoho trpělivosti při workshopech. Canvu s Jankou pochopí a zamiluje si každý.

Vřele doporučuji.

Slávka Babiaková

 

Kurzy šitia v tvojom meste

Chcem sa Ti ešte raz veľmi pekne poďakovať za Tvoje kurzy CANVA. Absolvovala som obidva na seba nadväzujúce a môžem povedať, že ma to naozaj:
neskutočne posunulo ďalej a veľmi bavilo.
Na začiatku som sa vedela orientovať minimálne a o väčšine ovládacích prvkov som nemala ani tušenia.
A to aj napriek tomu, že niečo málo som už s grafikou (= práca s obrázkami a textom) v minulosti robila.
Na kurze „predškolák“ sme to pekne roztriedili a postúpila som o pol míľového kroku ďalej.
Zvyšný krok do míle bol v kurze pre pokročilých. Kde sme, okrem iného, napájali CANVA na sociálne siete.
CANVA dokáže prácu zefektívniť a zjednodušiť. Len odporúčam robiť v nej od začiatku systematicky a postupne. Najlepšie pod odborným vedením, lebo ako jednoducho vyzerá, dá sa v nej stráviť aj veľmi veľa času navyše. Kurzy u Janky sú skratkou a môžem ich s čistým svedomím odporučiť aj ďalším.

Slávka
Slávka