Pozrite si prehľad mojich produktov 

workshop AI v Canve
Láka vás svet umelej inteligencie, no zároveň sa v ňom cítite stratení a zraniteľní? Radi by ste si vyskúšali funkcie AI ale nechcete strácať čas? Na workshope vám ukážem, ako môžete využiť umelú inteligenciu v obľúbenej a bezpečnej aplikácii CANVA.
27€
Záznam Workshopu je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Stačí vám CANVA Free
15€

CANVA Ľahko a rýchlo pre skupiny

Máte tím? Objednajte si spoločné školenie
Ak máte tím a chcete aby napredoval, toto školenie na CANVU je práve pre vás. Jednotliví členovania tímu sa navzájom podporujú a zdieľajú svoje úspechy. Tento spôsob výuky je veľmi efektívny. Nie len ža sa naučíte používať aj skryté funkcie CANVY, ale aj zocelíte kolektív.
500€ pre tím do 10 osôb

Konzultácie

Vyberte si konzultáciu
Konzultácia vám môže výrazne pomôcť rýchlejšie napredovať. Ak si z niečím neviete poradiť, objednajte si konzultáciu. Spolu to vyriešime. Pre objednanie kliknite na fotku.

CANVA UP!

Klub, kde sa dizajn stáva zábavou
Členstvo v tomto KLUBE vám zabezpečí, že úroveň Vašej grafiky stúpne. Spoločne vytvoríme U - úspešnú P - propagáciu pre Vaše siete, alebo na WEB.
25€/ mesiac

Editovateľná šablóna na kalendár

Stiahnite si link na šablónu
Po úhrade obdržíte na email link na editovateľnú šablónu. Po kliknutí na link sa šablóna otvorí v CANVE. Môžete meniť farby, text, obrázky. Na editáciu vám stačí CANVA FREE.
12€
Vytvoriť REELS na mobile dá niekedy zabrať. Ak sa nekamarátite s IG a radšej tvoríte na PC, tento workshop je práve pre vás.
37€