Pozrite si prehľad mojich kurzov 

CANVA ľahko a rýchlo

Efektívny rýchlonávod na CANVU
CANVU môžete objavovať 1/2 roka, ale ide to to aj inak. Za 6 hodín sa načíte pracovať v CANVE ľahko, rýchlo efektívne. Kurz si môžete púšťať opakovane. Prístup je 1 rok. Pre viac informácií kliknite na fotku.
47€

CANVA Ľahko a rýchlo pre skupiny

Máte tím? Objednajte si spoločné školenie
Ak máte tím a chcete aby napredoval, toto školenie na CANVU je práve pre vás. Jednotliví členovania tímu sa navzájom podporujú a zdieľajú svoje úspechy. Tento spôsob výuky je veľmi efektívny. Nie len ža sa naučíte používať aj skryté funkcie CANVY, ale aj zocelíte kolektív.
500€ pre tím do 10 osôb

Konzultácie

Vyberte si konzultáciu
Konzultácia vám môže výrazne pomôcť rýchlejšie napredovať. Ak si z niečím neviete poradiť, objednajte si konzultáciu. Spolu to vyriešime. Pre objednanie kliknite na fotku.
Všetko o videu

Všetko o videách v CANVE

Kolekcia videí o tvorbe videa v CANVE 😉
v eshope

CANVA UP!

Klub, kde sa dizajn stáva zábavou
Členstvo v tomto KLUBE vám zabezpečí, že úroveň Vašej grafiky stúpne. Spoločne vytvoríme U - úspešnú P - propagáciu pre Vaše siete, alebo na WEB.
25€/ mesiac
Správa soc. sietí

Správa soc.sietí

Zverte úpravu a publikovanie príspevkov do našich rúk.
Vytvoriť príspevok na soc. siete a publikovať ho zaberie určitý čas. Ak ste vyťažená a nestíhate, pomôžeme. Vy dodáte texty a my dorobíme grafiku, postriháme videá a otitulkujeme. Na záver naplánujeme publikovanie a vami vybraté siete.
30€/hodina